SEJAS MODELĒJOŠĀ MASĀŽA

Tā ir dziļa sejas muskuļu masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un aparāttehnoloģiju izmantošanas. Masāžas rezultātā ievērojami mazinās tūska, izlīdzinās grumbiņas, paceļas sejas ovāls, uzlabojas asinsrite, limfātiskā un venozā attece, uzlabojas sejas ādas krāsa un kvalitāte. Pēc individuālas vizuālās diagnostikas un sarunas ar klienti, masāžā izmantojamo paņēmienu algoritms tiek piemērots atšķirīgi. Tā ir gan iedarbīga, gan ļoti relaksējoša masāža.

70 min I 65 eur

90 min I 75 eur


KLASISKĀ SEJAS MASĀŽA

Klasiskā sejas masāža ir piemērota ikvienam ādas tipam, tā saudzīgi kops sejas ādu un paātrinās vielmaiņas procesus, mazinās tūsku un padarīs ādu svaigāku un elastīgāku. Veicot sejas masāžu, arī kosmētiskie līdzekļi vieglāk uzsūcas ādā, tādējādi uzlabojot to darbības efektivitāti. Procedūrā ir iekļauta sejas attīrīšana, masāža sejai, pleciem, dekoltē zonai un galvai.

60 min I 50 eur


SEJAS LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA

Limfodrenāžas masāža uzlabo limfas cirkulāciju organismā un palīdz noņemt tūsku. Masāža sastāv no ritmiskām, vieglām pulsējošām kustībām ap limfvadiem un apkārtesošajam audiem, palīdzot limfai plūst uz sirdi. Šo masāžu pielieto pie lokāliem limfas atteces traucējumiem, pēc traumām un operācijām tūskas mazināšanai. Masāžas kustību ritmiskums un vieglums, kas raksturīgs šai tehnikai, relaksē ne tikai seju, bet arī visu ķermeni.

45 min I 40 eur


SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA

Ļaujies relaksējošai sejas kopšanas procedūrai, kurā ir iekļauta saudzīga sejas ādas un dekoltē zonas attīrīšana, maigs pīlings, masāža sejai, pleciem un rokām, kā arī maska atbilstoši ādas stāvoklim. Šī procedūra ne vien uzlabos sejas ādas stāvokli, bet arī ļaus atslābināties un izbaudīt nesteidzīgu mirkli sev. Sejas kopšanas procedūras laikā tiek izmantota efektīva un dabīga augstākās kvalitātes kosmētika Labrains.

70 min I 60 eur