KLASISKĀ MASĀŽA VISAM ĶERMENIM

Individuāli izstrādāta masāža, kas sevī apvieno klasisko, dziļo audu un trigerpunktu masāžu. Tā ir vidēji spēcīga masāža, kas mazinās nogurumu un saspringumu, atslābinās muskuļus, mazinās psihoemocionālo spriedzi, atjaunos enerģiju, kā arī uzlabos asinsrites un limfātisko cirkulāciju. Šis ir lielisks veids kā parūpēties par savu veselību un labsajūtu, tādā veidā arī stiprinot imūnsistēmu un palēninot novecošanās procesus.

70 min I 55 eur

90 min I 70 eur


MUGURAS MASĀŽA

Individuāli izstrādāta masāža, kas sevī apvieno klasisko, dziļo audu un trigerpunktu masāžu. Tā ir vidēji spēcīga masāža, kas mazinās nogurumu un saspringumu, atslābinās muskuļus, mazinās psihoemocionālo spriedzi, atjaunos enerģiju, kā arī uzlabos asinsrites un limfātisko cirkulāciju. Masāžā ir iekļauta muguras, sprandas, plecu un galvas masāža.

45 min I 40 eur

60 min I 50 eur


RELAKSĒJOŠA AROMTERAPIJAS MASĀŽA

Ēteriskās eļļas kombinācijā ar īpaši relaksējošām masāžas tehnikām palīdzēs ieklausīties savā ķermenī un atslābināties. Relaksējošā aroma masāža ļaus mazināt spriedzi, nemieru, trauksmi, kā arī būtiski uzlabos pašsajūtu un garastāvokli. Ēteriskās eļļas masāžas laikā vairos organisma aizsargspējas, sniegs enerģiju un palīdzēs atslābināties, ļaujot nonākt harmonijā ar sevi. Vislabāk šo masāžu veikt dienas otrā pusē, lai pēc tās varētu nesteidzīgi baudīt atslābumu un mieru.

70 min I 55 eur

90 min I 70 eur


GRŪTNIEČU MASĀŽA

Sieviete gaidību laikā ir pelnījusi īpašas rūpes par fizisko un psihoemocionālo labsajūtu. Grūtnieču masāžas laikā caur vieglām un maigām kustībām iespējams atbrīvot muskuļu sasprindzinājumu, mazināt tūsku, nogurumu, spriedzi, kā arī radīt patīkamu atslābumu. Masāža norit guļot uz sāna, ērtībai tiek izmantoti spilveni. Vēders netiek masēts. Masāžu var veikt mugurai (45 min) vai palutināt sevi ar visa ķermeņa masāžu (70 min).

45 min I 45 eur

70 min I 65 eur


KĀJU MASĀŽA AR VAKUUMA BANKĀM

Masāža ir intensīva, dziļa un spēcīga, tā tiek veikta ar rokām un vakuuma banciņām kājām un sēžai.  Galvenā iedarbība ir vērsta uz venozās un limfātiskās cirkulācijas uzlabošanu, ādas elastīguma un tvirtuma atjaunošanu, tauku nogulsnējumu un celulīta mazināšanu.


40 min I 40 eur


TAIZEMES PĒDU MASĀŽA

Taizemes pēdu masāža radīs vieglumu un relaksāciju. Šī masāža palīdzēs mazināt nogurumu un sāpes pēdās, kā arī atslābinās visu ķermeni, uzlabos asinsriti un limfas plūsmu. Pēdu masāža ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Masāža tiek veikta pēdām un kājām līdz potītēm.


60 min I 50 eur