KLASISKĀ MASĀŽAS TERAPIJA

Individuāli izstrādāta masāža, kas sevī apvieno klasisko, dziļo audu un trigerpunktu masāžu. Tā ir vidēji spēcīga masāža, kas mazinās nogurumu un saspringumu, atslābinās muskuļus, mazinās psihoemocionālo spriedzi, atjaunos enerģiju, kā arī uzlabos asinsrites un limfātisko cirkulāciju. Šis ir lielisks veids kā parūpēties par savu veselību un labsajūtu, tādā veidā arī stiprinot imūnsistēmu un palēninot novecošanās procesus. Masāžu iespējams veikt mugurai (45 min), mugurai un kājām (70min) vai visam ķermenim (90min).

45 min - 40 eur

70 min - 55 eur

90 min - 70 eur


RELAKSĒJOŠA AROMTERAPIJAS MASĀŽA

Ēteriskās eļļas kombinācijā ar īpaši relaksējošām masāžas tehnikām palīdzēs ieklausīties savā ķermenī un atslābināties. Relaksējošā aroma masāža ļaus mazināt spriedzi, nemieru, trauksmi, kā arī būtiski uzlabos pašsajūtu un garastāvokli. Ēteriskās eļļas masāžas laikā vairos organisma aizsargspējas, sniegs enerģiju un palīdzēs atslābināties, ļaujot nonākt harmonijā ar sevi. Vislabāk šo masāžu veikt dienas otrā pusē, lai pēc tās varētu nesteidzīgi baudīt atslābumu un mieru.

70 min - 55 eur

90 min - 65 eur


GRŪTNIEČU MASĀŽA

Sieviete gaidību laikā ir pelnījusi īpašas rūpes par fizisko un psihoemocionālo labsajūtu. Grūtnieču masāžas laikā caur vieglām un maigām kustībām iespējams atbrīvot muskuļu sasprindzinājumu, mazināt tūsku, nogurumu, spriedzi, kā arī radīt patīkamu atslābumu. Šī būs brīnišķīga alternatīva labsajūtas recepte sievietēm, kuras bērniņa gaidību laikā nevar apmeklēt grūtnieču vingrošanu vai nodarbības baseinā. Masāžu var veikt mugurai (40 min) vai palutināt sevi ar visa ķermeņa masāžu (70 min).

40 min - 40 eur

70 min - 60 eur


KĀJU MASĀŽA AR VAKUUMA BANKĀM

Masāža ir intensīva, dziļa un spēcīga, tā tiek veikta ar rokām un vakuuma banciņām kājām un sēžai.  Galvenā iedarbība ir vērsta uz venozās un limfātiskās cirkulācijas uzlabošanu, ādas elastīguma un tvirtuma atjaunošanu, tauku nogulsnējumu un celulīta mazināšanu.


40 min - 40 eur