AROMĀTISKS LABSAJŪTAS RITUĀLS VISAM ĶERMENIM

Sasildi savas maņu kārpiņas īpašā rituālā visam ķermenim ar augstākās kvalitātes ēteriskajām eļļām. Baudot siltu pēdu vanniņu, tev būs iespēja izsmaržot un izvēlēties sev tīkamākās ēteriskās eļļas. Pēc tam ļaujies pasakainu aromātu rituālam pilnā ķermeņa masāžā, kuras noslēgumā varēsi izbaudīt atslābinošu sejas un galvas masāžu. Rituāla burvība slēpjas nesteidzīgā un mierpilnā noskaņā. Pateicoties īpaši izmeklētu, augstvērtīgas kvalitātes ēterisko eļļu un apzināta pieskāriena burvībai, miera un atslābuma sajūta pavadīs vēl ilgāku laiku.

120 min I 100 eur


MUGURAS UN SEJAS MASĀŽA

Pieprasītāko masāžu apvienojums vienā procedūrā, kas dāvās ikdienā tik ļoti nepieciešamo atslodzes brīdi. Muguras masāža palīdzēs atbrīvot saspringtos muskuļus, mazināt nogurumu un uzlabot pašsajūtu, savukārt sejas masāža sniegs tūlītēju liftinga efektu un uzlabos sejas ādas krāsu un vispārējo stāvokli. Ietaupi savu laiku un izbaudi nesteidzīgas rūpes par sevi, apvienojot patīkamo ar lietderīgo!

90 min I 70 eur


IETĪŠANAS PROCEDŪRA AĻĢĒS

Aļģu ietīšana ir efektīva procedūra, kas uzlabo limfas un asins mikrocirkulāciju, mazina tūsku, padara ādu maigu un elastīgu, apgādā to ar vērtīgām minerālvielām un mikroelementiem. Procedūra sākas ar intensīvu dziļo audu masāžu kājām un sēžai, tad tiek uzklāta silta aļģu maska. Šīs zonas tiek ietītas plēvē un apklātas ar siltu segu. Kamēr aļģu maska iedarbojas, tiek veikta relaksējoša muguras un sprandas masāža. Šī procedūra ir gan iedarbīga, gan relaksējoša!

75 min I 65 eur