" Izcila un patīkama atmosfēra, zinoša un profesionāla meistare. Izgāju dziļo audu masāžas kursu un esmu vairāk kā apmierināta ar rezultātiem, vairs nav tās sāpes un savilkums, daudz vieglāk ir! Izmantoju arī teipošanas pakalpojumu, ļoti labi strādāja un ilgi turējās. Kopumā es iesaku meistari, ja vēlies būt patiesi sadzirdēts, izzināts un arī izglītots. Man patīk un noteikti atgriezīšos, iesaku arī visiem draugiem tālāk! Vēlu veiksmi!

Ieva Pētersone


" Ja meklē kvalitatīvu un iedarbīgu masāžu - tad noteikti iesaku doties pie Kristīnes. Kristīne ir viens no jaukākajiem cilvēkiem ko zinu un arī viņas salonā atmosfēra ir burvīga. Par masāžas stingrību vari neuztraukties, Kristīne prot masēt arī dziļi un spēcīgi. Man patika tas, ka masāža tika veikta ļoti individuāli manam ķermenim, piemēram, vispirms noskaidrojot, vai man ir kādas sāpīgās zonas utt.

Liene Everse


" Priecājos par to, ka manā dzīvē šogad parādījās regulārās masāžas terapijas! Jau pēc 2 seansiem jūtama atslābināšanās kakla un plecu zonā, kas ievērojami uzlaboja pašsajūtu ikdienā! Mīļš paldies Tev, Kristīn!

Anna Vasiļjeva


" Burvīgas telpas, mājīga atmosfēra un patīkama masierīte. Kristīnei nudien ir spēcīgas un ļoti prasmīgas rokas. Pēc garas darba dienas relaksējoša aroma masāža ir tieši tas, kas vajadzīgs. Noteikti iesaku!

Kintija Daudiša

" Biju uz pilnu ķermeņa masāžu. Tā bija ļoti atslābinoša, bet vienlaikus pietiekami spēcīga, lai iedarbotos uz dziļākiem muskuļiem, kuri jau labu laiku bija saspringuši. Telpa ir ļoti gaumīgi iekārtota un ir pieejams viss, lai seanss būtu visīstākā sevis palutināšana. Noteikti iesaku! Kristīne ir savas profesijas meistare un tas jūtams viņas rokās un attieksmē. Paldies!

Daina Rusule


" Fantastiska, zinoša, savu darbu mīloša un profesionāla masierīte un sporta speciāliste! No sirds iesaku ikvienam - gan sportistiem, gan vnk sev, mīļajiem! Paldies, Kristīnīt!

Iveta Kalniņa


" Beidzot biju pie Kristīnes uz masāžu un esmu ļoti apmierināta un nedaudz pārsteigta par viņas stingrajām rokām. Patīkama un relaksējoša atmosfēra, pasakaini smaržojošas masāžas eļļas un pie reizes mani arī sateipoja. Iesaku! Es pierakstījos uz pilno masāžas kursu!

Katya Newman


" Profesionāla masiere un lieliska personība! Iesaku!

Ilze Liepa


" Relaksējošā masāža bija vienkārši kosmiski forša! Paldies!

Jekaterina Lopatjuka

" Tiku pie Kristīnes uz sejas modelējošo masāžu. Esmu sajūsmā! Pati masāža ir ļoti relaksējoša, patīkama, bet galvenais ļoti palīdz izmainīt sejas izskatu, un tiku vaļā no mīmikas grumbiņām, arī sejas ādā palika tvirtāka. Ļoti patīkama un mierīga atmosfēra. Noteikti iesaku un noteikti apmeklēšu vēl!

Anna Goluba


" Superīga, jauka un zinoša masiere! Ļoti mājīga, mierpilna un relaksējoša atmosfēra. Vienmēr pēc masāžas braucot mājas jūtos ļoti relaksējusies un ar lielu smaidu sejā! Tiešām no sirds iesaku Masāžas Terapiju!

Elizabete Nollendorfa


" Jau gadu apmeklēju šo spēcīgo roku īpašnieci ar fizioterapeita grādu! Gudra, enerğiska un jaunākajām novitātēm savā specialitātē pārzinoša meisterīte. Ar savu auru un vieglumu, telpas atmosfēra vienmēr ir patīkama, arī pat tad, kad veic sportistiem sāpīgo muskuļu triger punktu atlaišanas masāžu. Katru reizi pēc masāžas ir pacilāta sajūta, jā, ir arī jūtama veiktā procedūra- tā tad triger punkti ir atlaisti, kas priekš manis ir diezgan svarīgi liekot lielu slodzi uz muskuļiem treniņos. Meisterīte man arī veica kvalitatīvus diagnostiskos muskuļu,stajas, vispārīgo kermeņa fizioloğiskās sagatavotības testus, kopsumā pēc tam dodot pārliecinošus argumentus un paskaidrojumus - kādēļ man treniņu programmā jāiekļauj konkrētu grupu stiprinošie muskuļu vingrinājumi. Kristīne- fizioterapeite ar tērauda rokām un samtaino butību. Super! Lai Tev viss izdodas!

Dana Augustova